חברת לגו יוצרים אירוע, מתמחה בתוכן חוויתי ובאטרקציות ייחודיות לאירועים.

נשמח לבנות לכם קונספט והצעת מחיר לכל אירוע.

A A A

משחקי חדרי בריחה הם צורה חדשה לחלוטין של בידור בסגנון מציאות וירטואלית. במהלך המשחק, צוותים של 3-12 שחקנים (יש גם חדרים המתאימים לזוגות), צריכים להפעיל מחשבה ויצירתיות להשתמש בחפצים בסביבה וזאת על מנת לברוח מחדר סגור ולהשיג מטרות בדרך. המשתתפים במשחק משתמשים בסדרת רמזים וחידות המגבירים את הריגוש תוך כדי עבודת צוות, כשהמטרה הסופית של המשחק היא לנצח לפני שנגמר הזמן – בדרך כלל תוך 60 דקות.

במאמר זה נסביר מה זה חדר בריחה, למה וכיצד הוא תפס תאוצה כה גבוהה גם בישראל, למי מתאים לשחק בחדר בריחה, ומה זה כל כך ממכר.

אסקייפ רום

אסקייפ רום הוא עוד שם שמשתמשים בו - במקום לומר חדר בריחה.

נכון שזהו התרגום מאנגלית, אבל לרוב משתמשים בו "המכורים" לתחום, אם ניחנתם ביכולת חשיבה מחוץ לקופסא, ובכל זאת עדיין לא התנסתם בבריחה מהחדר אז רוצו מהר! המשחק הזה הוא בדיוק בשבילכם. חידות מעניינות ומקוריות מחכות לכם בחדר בריחה האווירה שנוצרת ממוזיקה מותאמת בשילוב העלילה שכתובה היטב, וכמובן השקעה של מחשבה בתפאורה מיוחדת שבאמת מושקעת עד הפרט האחרון, כל אלו יוצרים חוויה שממש מנחיתה אתכם בעולם אחר וקסום למשך שעה. חוויה קסומה שתותיר אתכם פעורי פה בסוף המשחק.

עוזבים את המסכים ונפגשים בחיים

כיום מדובר כבר בתופעה עולמית. חדרי מילוט הפכו למשחק המבוקש ביותר בעולם, ובשנים האחרונות הם פופולאריים גם בישראל, ישנם אנשים שטסים לחו"ל על מנת לחוות חדרי בריחה בארצות אחרות.

תחום חדרי הבריחה משך את תשומת לבם גם של מדענים ויועצים ארגוניים, המשבחים את הרעיון המאפשר לאנשים לעזוב את עולם המסכים וליהנות ממפגש חברתי פנים אל פנים. היות וחדרי מילוט מציעים סוגי אתגרים שונים, לכל חבר בקבוצה יש פרק זמן שבו הוא יכול להיות הגיבור אם יחפוץ בכך, והכל בהתאם ליכולות האישיות שלו, והיופי הוא שלכל אחד יש איכויות אחרות וצורת מחשבה שונה, כך שתמיד יהיה מי שיפתיע.

משחקי בריחה: באמת כל כך כיף להינעל בחדר?

משחקי בריחה הם גרסאות מציאותיות של משחקי וידיאו פופולאריים, אך בשנים האחרונות הפופולאריות שלהם תפסה תאוצה והם נחשבים כיום לאטרקציות הפופולאריות ביותר. ילדים ומבוגרים, כולם נכנסים מרצונם החופשי לחדר נעול רק כדי לשחק.

לאנשים נמאס משיטות הבידור המקוונות ומהעולמות המדומים. אנשים משחקים במשחקי מחשב ומבלים יותר ויותר זמן באינטרנט, אבל עכשיו הם מבינים שיותר כיף לנסות את המשחקים האלו בחיים האמיתיים, ובאמת שאין כמו חיבור אמיתי, בין אם מדובר בחדרי בריחה למשפחות או לילדים, לחברים או לצוותי גיבוש, זה לא משנה, כולנו רוצים להתחבר.

אסקייפ רום לילדים: החוויה החינוכית המתגמלת ביותר

אם אתם מחפשים שיטה מהנה לאתגר את הילדים לפתור חידות, לחדד את פעילות המוח, למצוא רמזים ולפתור אותם בזמן קצוב ולהימלט מהחדר הנעול, אסקייפ רום לילדים היא חוויה מתגמלת ביותר.

חדרי הבריחה לילדים הם חדרים שמתואמים ברמת הקושי שלהם וגם בחידות לצורה שבה ילד חושב. אם תרצו להצטרף לילדים אז בהחלט אפשר, אבל קחו בחשבון שנדרש שיתוף פעולה עם הילדים, מעבר לעובדה שתלמדו את דרכי החשיבה שלהם, יש מצב שהם גם ייפתרו יותר חידות מכם, הרי בכל זאת החדר מותאם לצורת המחשבה שלהם. ללא ספק בילוי בחדר בריחה הינו השקעה בחוויה משפחתית מהנה, שלוקחת אתכם לעולם אחר ומחזקת את התא המשפחתי. מה שמביא אותנו לחלק הבא.

חדרי בריחה למשפחות

חדרי בריחה למשפחות הם מתנה מקורית ומפנקת של חוויה מרתקת שלא תישכח. בני המשפחה יכולים להשיג את הניצחון במשחק רק באמצעות עבודה משותפת כצוות לפתרון החידות הפותחות את דלתות החדר, ומאפשרות מילוט בתוך פרק זמן מוקצב של שעה.

היות וטלפונים ניידים וטאבלטים אינם מותרים בחדרי בריחה במהלך המשחק, זוהי הזדמנות נדירה  המאפשרת למשפחות להתחבר ללא הסחות דעת חיצוניות.

אפילו מנהלי חברות וארגונים עסקיים משתמשים במשחקי חדרי בריחה כתרגילים לבניית צוותים המסייעים לחידוד התקשורת והכישורים הבינאישיים של חברי הצוות שלהם. המשחקים נעים בין רמת קושי בינונית עד קשה, כך שתוכלו לבחור את המשחק המתאים לכם ביותר.

חדרי בריחה מומלצים

ישנם מאות חדרי בריחה בארץ ואלפים בכל העולם, מכל סוג ומכל מין, חדרי בריחה מאתגרים, חדרי בריחה מהאגדות, חדרי בריחה מפחידים, חדרי בריחה שדורשים שימוש בטכנולוגיה מורכבת, חדרי בריחה כפולים, ועוד ועוד.אז ההמלצה שלנו היא פשוט לחשוב מה מרגש אתכם. בהצלחה!