חברת לגו יוצרים אירוע, מתמחה בתוכן חוויתי ובאטרקציות ייחודיות לאירועים.

נשמח לבנות לכם קונספט והצעת מחיר לכל אירוע.

A A A


חברת לגו מתמחה ביצירת תוכן ואטרקציות לאירועים, בניית קונספט, פתרונות טכנולוגיים ופתרונות יצירתיים לכל אירוע. אנו נדאג עבורכם להתאמה מלאה של מגוון אטרקציות מהנות ומתוכננות היטב על מנת שהאירוע שלכם יהיה מלא בחיוכים וריגושים

ואנשים שמחים הנהנים מכל רגע.

חברת לגו משקיעה משאבים רבים בייצור ובתכנון מגוון אטרקציות אדיר על מנת לספק לכם את החוויה האולטימטיבית בכל ארוע ולכל שכבת הגילאים.

מגוון האטרקציות הגדול שלנו מכיל גם עמדות מולטימדיה מהמתקדמות ביותר, שולחנות משחק כמו סנוקר, כדורגל, הוקי אוויר ועוד... כך שלא תרצו להפסיק לשחק, שולחנות קזינו מכל הסוגים ועמדות הפעלה מהנות בהתאמה אישית לשלל הגילאים.

הצוות המקצועי בחברת לגו דואג עבורכם לכל מענה ומציג מקצועיות רבה ורמת שירות גבוהה תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כל מה שתבקשו יעמוד לרשותכם על מנת שהאירוע שלכם ישאיר חוויה שידברו עליה רבות גם לאחריו.

מגוון האטרקציות העומדים לרשתוכם הוא גדול מאוד, אנו נעמיד לרשותכם צוות מקצועי בעל ניסיון רב אשר יתכנן עימכם את הארוע והחוויות הנילוות אליו על מנת להתאים עבורכם את האטרקציות הנכונות בהתאם לאופי הארוע ולשכבת הגילאים.

חברת לגו מעסיקה עשרות בעלי מקצוע יחודיים לתחום הבידור וההפעלה כגון: מפעילים למתקנים השונים, שחקנים, דיילות ודיילים, אקרובטים וליצנים, מתופפים ורקדנים,
כולם מקצוענים כל אחד בתחומו ובעלי ניסיון עשיר אשר יעניקו לכם חוויה בלתי נשכחת המשולבת ברמת מתקנים ועמדות הפעלה המתקדמים המובילים ביותר בתחום.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין ולייעץ לכם על האטרקציות המתאימות ביותר עבורכם.